Замовити автомобіль

Натискаючи кнопку заказть ви даєте згоду на обробку персональних даних.

Сервіс

ПРОКАТ АВТО

На даний момент автомобіль є не предметом розкоші, а доступним кожному засобом пересування. Саме тому багато хто вже не можуть уявити, як можна пересуватися в місті без машини. Послуга оренда авто Київ стала вкрай затребуваною. Перевірена компанія Autowed дозволяє всім гостям або жителям столиці без особливих проблем орендувати престижну машину по досить-таки демократичною вартості.

Чому послуга оренди авто вважається такою популярною?

Сьогодні оренда авто і правда є актуальною послугою, яка часто стає корисною в різних ситуаціях. Якщо вам потрібно зустрітися з поважним гостем, сходити на захід, вибратися з друзями на пікнік або подарувати своїй другій половинці романтичний вечір, в кожному з цих випадків найкращим варіантом стане оренда статусного транспортного засобу.

Більш того, останнім часом багато автолюбителів віддають перевагу прокат авто, адже в такому випадку у них з'являється можливість зробити тест драйв ТЗ, який вони планують придбати. У перевірених і сумлінних компаніях, що пропонують вищеописані послуги, оформлення оренди на увазі стовідсоткове страхування. Попередньо кожен автомобіль проходить технічні обслуговування, перед здачею в оренду його бак повністю заповнюють бензином, а батарейку заряджають (в разі вибору електричного авто). Природно, машину завчасно відправляють на мийку і в разі необхідності встановлюють GPS.

Переваги замовлення оренди авто у нас

Незалежно від того, чи потрібно клієнту подобова або погодинна оренда автомобілів Київ, статусна або бюджетна машина - для нього гарантовано будуть підібрані максимально комфортні умови і враховані абсолютно всі побажання. Деякі клієнти додатково замовляють персонального водія, що підкреслює імідж і спрощує пересування по місту. Він прекрасно знає столицю і без праці обійде постійні пробки.

Компанія Autowed пропонує ознайомитися з солідним автопарком, які пройшли технічний контроль, зв'язатися з менеджерами і на вигідних умовах замовити прокат авто Київ. Успіхів!

Закрыть
Тип авто
Марка
Колір авто
Кіл. місць
Колір салону