Замовити автомобіль

Натискаючи кнопку заказть ви даєте згоду на обробку персональних даних.

Прокат мікроавтобусів

Коли планується важливий захід, а кількість учасників є досить великим, потрібно завчасно подумати про грамотної організації їх транспортного забезпечення. Щоб ідеально вирішити це завдання, підійде оренда мікроавтобуса Київ . У ньому без праці розміститься близько 10-12 чоловік. Перевезення гарантовано буде комфортною, всі пасажири обов'язково виправдають свої очікування і спокійно, із задоволенням проїдуть з одного пункту в інший.

 

Хто зазвичай замовляє цю послугу?

 

Оренда мікроавтобуса може знадобитися не тільки для пасажирських перевезень, а й прекрасно підходить для зустрічі делегацій в аеропорту, їх супроводу по місту, проведення екскурсій, обслуговування різного роду співробітників, роботи з музикантами і артистами на концертах, фестивалях і так далі.

 

Солідний модельний ряд автомобілів дозволить визначитися з відповідним транспортним засобом. Всі машини попередньо проходять технічне обслуговування, тому гарантують спокійне якісне перевезення без пригод.

Оренда мікроавтобуса

Чи дійсно варто звертатися в компанію Autowed?

 

Многие клиенты, которые заказали микроавтобус аренда в компании Autowed, остались довольны сотрудничеством. Есть возможность оплаты услуги как наличкой, так и безналичным способом, что, естественно, является удобным, ведь у каждого клиента есть свои предпочтения в плане оплаты. Вне зависимости от того, какую форму выберет клиент, цена от этого не повысится.

 

Персонал із задоволенням готовий співпрацювати і з приватними особами, і юридичними компаніями. Це можуть бути державні установи, підприємства, якість послуги все одно буде на максимальному рівні. Оренда мікроавтобусів - це реальний комфорт і зручність, а також швидке переміщення по місту. Всі замовлення розглядаються і прораховуються індивідуально. Можлива і оренда мікроавтобуса з водієм , щоб клієнт сам в будь-який момент міг спланувати маршрут. Успіхів!

Party Bus DIAMOND (30 мест)
Колір салону Кольоровий
Пассажирів 15
заказть

1 000 грн/час ( +1 час подачи )

Закрыть
Цена:
Кіл. місць