Замовити автомобіль

Натискаючи кнопку заказть ви даєте згоду на обробку персональних даних.

выбор покупателей

Рекомендовані авто
 

7 + причин орендувати авто прямо зараз

Всі види оренди

Погодинна і подобова оренда авто, довготривала оренда автомобіля в Києві або навіть оренда машини без застави - ми підберемо для вас найкомфортніші умови і підлаштуватися сервіс під нестандартні побажання.

Надійні і стильні водії

Персональний водій підкреслює ваш імідж і спрощує будь-які пересування. Наші професійні водії чудово орієнтуються по Києву, майстерно уникають пробок і знають наймальовничіші траси і локації. А ще вони завжди стильно і дорого одягнені.

великий автопарк

Більше 150 сучасних автомобілів в постійній доступності та ідеальному стані. Кожна машина знаходиться під суворим технічним контролем і випускається в замовлення тільки після обов'язкової перевірки. Наш транспорт не підводить.

Популярні розкішні автомобілі

Все те шикарные, современные и очень дорогие машины, от которых не оторвать глаз, – есть в нашем автопарке. Настоящие лимузины, сексуальные кабриолеты, бизнес-седаны, кроссоверы и агрессивные внедорожники или просто комфортные и вместительные микроавтобусы – выбирайте авто под свой праздник и знаменательный ивент.

Стильный декор для любого праздника

Нужен автомобиль на свадьбу, выпускной или романтический вечер? – Мы его доставим с праздничным декором, шампанским и живыми цветами. Ваш транспорт всегда будет стильный, яркий и свежий – у нас химчистка салона после каждого мероприятия.

Онлайн поддержка 24\7

Найважливіші події рідко укладаються в рамки робочого тижня, а підготовка до них завжди вимагає понаднормових. З нашим сервісом ви можете замовити автомобіль на свято і вирішити будь-які питання в режимі реального часу, цілодобово, в будь-який день тижня.

ЩО МИ РОБИМО ?

Ми просто надаємо вам найкрутіші автомобілі для будь-якої події.
У вас свято?
- У нас є авто, яке повністю йому відповідає за стилем, тематикою та оформлення.

Телефонуйте прямо зараз і бронюйте машину для:

Випускні і вечірки

машина молодих

Фотосесії і кінозйомки

Предлодженіе безпеки

Трансфер по місту

бізнес зустрічі

 

Унікальна послуга в Києві

капсула Любові

машина з повним фаршем для двох на романтик - шампанське в льоду, креветки, декор, муз. супровід, особистий фотограф для лавсторі і інші плюшки, які захочете втілити.